Programy premierowe w poniedziałki, środy oraz piątki, zapraszamy!

Reklama

Dogrywka w wyborach na wójta, burmistrza i prezydenta miasta potrzebna była w 748 miastach i gminach w Polsce. W naszym regionie II tura odbyła się w Sieradzu, Łasku i gminie Zapolice. Kto będzie rządził przez kolejne 5 lat?


SIERADZ Paweł Osiewała z Komitetu Wyborczego Wyborców Solidarne Miasto Sieradz pozostanie na stanowisku prezydenta Sieradza. Poparcia udzieliło mu prawie 56% głosujących. W starciu z urzędującym prezydentem 44% uzyskał jego kontrkandydat – Michał Pabich z Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicji Obywatelskiej.

GMINA ŁASK Łask zyska Panią Burmistrz, pierwszy raz w historii gminą rządzić będzie kobieta. Prawie 54% głosów uzyskała Monika Mrowińska z Komitetu wyborczego wyborców Bezpartyjnego Porozumienia Samorządowego. 46% głosów poparcia uzyskał urzędujący starosta łaski Piotr Wołosz z Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

GMINA ZAPOLICE W gminie Zapolice na stanowisku wójta pozostanie Witold Oleszczyk (KWW Razem w przyszłość), który uzyskał ponad 53% głosów. Jego kontrkandydat – Grzegorz Janowicz (własny komitet wyborczy) uzyskał blisko 47% poparcia.

 

 

Sieradz Zduńska Wola ŁaskMotopiknik w Sieradzu

REKREACJA

Sieradz

» Motopiknik w Sieradzu

GRUPA TUBĄDZIN

SPRAWY SPOŁECZNE

Sieradz

» GRUPA TUBĄDZIN

PKS Sieradz zaprasza

OGŁOSZENIA

Sieradz

» PKS Sieradz zaprasza

EKO-WIATR Bis – kompleksowa obsługa farm fotowoltaicznych

SPRAWY SPOŁECZNE

Sieradz Zduńska Wola Łask

» EKO-WIATR Bis – kompleksowa obsługa farm fotowoltaicznych

Partnerzy