Programy premierowe w poniedziałki, środy oraz piątki, zapraszamy!

Reklama

» 8TVR - O nas

„Ósemka” Telewizja Regionalna łączy i nakręca.

Jesteśmy telewizją z 7-letnim doświadczeniem w realizacji programów informacyjno-publicystycznych. Działamy na podstawie koncesji nadanej przez KRRiTV.

Jako „Ósemka” Telewizja Regionalna z naszym programem docieramy do około 50 tys. widzów w Sieradzu i Łasku poprzez kanał 140 w telewizji Vectra.
Można nas również oglądać  za pośrednictwem urządzeń mobilnych na stronie telewizji internetowej www.8tvr.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/osemkatvr

Telewizja Regionalna „Ósemka” tak jak droga ekspresowa S-8 ma łączyć i nakręcać trzy regiony województwa łódzkiego (sieradzki, łaski i zduńskowolski).

Nasza działalność jest odpowiedzią na potrzeby widzów, zapewniając dostęp do rzetelnej informacji prasowej. Telewizja Regionalna pokazuje potencjał miast i regionów w sferze kultury, edukacji, gospodarki i przemysłu. Opowiada o najważniejszych wydarzeniach i problemach nurtujących mieszkańców.

Zachęcamy Państwa do informowania nas o ważnych wydarzeniach, nurtujących problemach, osiągnięciach sportowych i o wszystkim tym co warto byłoby pokazać w „Ósemce” Telewizji Regionalnej.

Kontaktujcie się z nami pod numerami telefonów:
43 650 65 00 lub 604 109 686
oraz adresem e-mail: kontakt@8tvr.pl

Nasza działalność to również produkcja filmów promujących, informacyjnych czy dokumentalnych przy użyciu specjalistycznego sprzętu dającego możliwość wykorzystania zdjęć z powietrza czy wody.

Programy premierowe „Ósemki” Telewizji Regionalnej, w tym serwisy informacyjne z miast i regionów, nadawane są 3 razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki po godz. 18:00.

Dziękujemy tym którzy nam zaufali. Zapraszamy do współpracy i oglądania.

» Poniedziałki • Serwis informacyjny godzina 18:00
» Środy • Serwis informacyjny
godzina 18:00
» Piątki • Przegląd wydarzeń godzina 18:00

Partnerzy